Specjalista ds. dermokosmetyków

 

Doświadczenie

 

Od 2000 roku specjalizacja w międzynarodowych szkoleniach, łacznie z trychologią. Od 2005 roku jest współudziałowcem włoskiej firmy Nosegar i współwłaścielem dermokosmetycznej marki Monrin. Przeprowadziła w Europie i poza Europą wiele szkoleń, konferencji, kongresów dotyczących między innymi aplikacji dermokosmetyki w trychologii. Aktualne stanowisko to manager w firmie zajmujący się brandingiem, trychologią i promocją zdrowego podejścia do kosmetyków, z pełnym udziałem lekarzy i dermatologów. Ekspert w marketingu, stosunkach międzynarodowych, w trychologii medycznej i kosmetycznej. Zna 4 języki obce, z czego bardzo dobrze włoski i angielski.
Cele na przyszłość: Kontynuacja jako dyrektor generalny firmy.
Referencje: Nosegar S.r.l. nosegar@nosegar.com

 

Wykształcenie

 

Dyplom trychologa kosmetycznego od 2000 roku. Dyplom języka włoskiego Uniwersytetu w Siena. Absolwent Gimnazjum im. Stanisława Staszica o profilu biologiczno-chemicznym w Chrzanowie.

 

 

W ostatnim czasie prowadziła szkolenia z zakresu podstaw trychologii, zastosowania dermokosmetyków w trychologii w dla firm: Nosegar S.r.l w Polsce, Włoszech i Skandynawii