Wykształcenie

Jako student elitarnych Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Śląskim  łączył psychologię, filozofię oraz coaching, z kolei na kierunku zarządzanie na Katowickim WSZOPie specjalizował się z psychologii w biznesie. Cetryfikowany Praktyk i Master NLP.  Uczył się od międzynarodowych i krajowych liderów branży szkoleniowej, Briana Tracy, Anthonego Robbinsa, Mateusza Grzesiaka i wielu innych.

 

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywał jako sprzedawca i konsultant w branży wysokowartościowych produktów finansowych, oraz project manager, ale przede wszystkim jako trener, mentor i coach. W tej roli od 4 lat wspiera jednostki i organizacje w odkrywaniu i realizowaniu ich potencjału i efektywnym osiąganiu celów, szkoląc w zakresie umiejętności miękkich między innymi w takich tematach jak: sprzedaż, komunikacja, inteligencja emocjonalna, efektywność i zarządzanie czasem, wykorzystanie stanów flow, motywacja.
Uczestnicy jego szkoleń cenią go za kompetencję, klarowność w przekazywaniu wiedzy,  pasję i profesjonalizm.

 

W ostatnim czasie prowadził szkolenia z zakresu technik sprzedaży dla pracowników z firm: ArtFryz, Kancelaria Księgowa Graboń i Wspólnicy, ART-FRYZ s.c.